وکیل رسمی در یک نگاه

برای اینکه بتوانید مراحل قانونی یک پرونده را طی کنید نیاز به وکیل دارید و وکیلی که انتخاب می کنید باید مورد تایید قوه قضائیه باشد بنابراین دسترسی به وکیلی که شرایط مناسبی در شهر شما داشته باشد کمی سخت است.

وکیل آنلاین کسی است که به شما می گوید چه کاری انجام دهید و وضعیت پرونده شما را بررسی می کند. در واقع وکیل رسمی دادگستری فردی است که می داند پرونده باید به چه سمتی برود.

موضوع دیگر این است که باید از وکیلی استفاده کنید که تخصص کافی در پرونده شما داشته باشد و این موضوع یکی از مواردی است که باید رعایت شود.

در هر صورت اینستاگرام یکی از بهترین جاهایی است که می توانید وکلای مختلف را با هم مقایسه کنید و می توانید وکیلی را انتخاب کنید که گزینه خوبی برای شما باشد و از اطلاعات بالایی برخوردار باشد.

وکیل رسمی دادگستری آزمون های مختلفی را پشت سر گذاشته و توانسته به صورت تخصصی به پرونده های مختلف رسیدگی کند و این موضوع جزئی از تجربه کاری وی محسوب می شود.

منظور از مشاوره حقوقی در اینستاگرام چیست؟

حتما شنیده اید که یک وکیل اینستاگرامی یک سری خدمات ارائه می دهد که شاید در ابتدا ندانید این خدمات چیست و چگونه باید دنبال شوند.

امروزه اینترنت و شبکه‌های پیام‌رسان بسیار گسترده‌تر از گذشته شده‌اند و در تمام ابعاد زندگی بشر دیده می‌شوند. ابزارهای مرتبط با اینترنت باعث شده بسیاری از کارهای روزانه سریعتر و با کیفیت بهتر انجام شوند. به عنوان مثال برای بسیاری از عملیات بانکی نیازی به مراجعه به بانک ندارید و این امر برای خرید از فروشگاه های اینترنتی و حتی استفاده از خدمات آموزشی قابل مشاهده است.

در خصوص خدمات مشاوره حقوقی از طریق اینترنت، شبکه های مجازی مختلفی مانند واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام وجود دارد که می تواند موثرتر باشد. به طور کلی وکلای رسمی بهترین خدمات مشاوره حقوقی تخصصی را از طریق این شبکه های مجازی به شهروندان ارائه می دهند.

حتی اگر شهروند ایرانی نیستید اما نیاز به کمک وکیل رسمی ایرانی دارید، این شرایط در محیط هایی مانند اینستاگرام و تلگرام برای شما فراهم است و می توانید از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین هم به صورت صوتی و هم تصویری استفاده کنید. به طور کلی یک وکیل می تواند در زمان و هزینه خود به بهترین شکل صرفه جویی کند و این باعث می شود تا کاربران بیشتری از این فرصت استفاده کنند.

بهترین خدمات آنلاین وکیل اینستاگرام

از آنجایی که در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام در مورد طلاق و مراحل و شرایط آن بسیار صحبت می شود و وکلا در دنیای مجازی در این زمینه فعالیت بیشتری دارند، در این مقاله می خواهیم به روند طلاق بپردازیم. به بررسی وظایف و خدماتی که وکیل اینستاگرام به صورت آنلاین در زمینه طلاق ارائه می دهد می پردازیم.

 • وکیل تخصصی طلاق وظیفه دارد قبل از هر اقدامی مشاوره های لازم را به بهترین و ساده ترین شکل ممکن به شما ارائه دهد. در مسائل خانوادگی، وکیل اصل اول سازش و توافق را تصویب می کند.
 • یکی دیگر از وظایف وکیل اینستاگرام این است که به موقع در دادگاه حاضر شود و بتواند بهترین دفاع را به عنوان فردی که وکالت موکل را بر عهده دارد، در نظر بگیرد.
 • یک وکیل برای جمع آوری دلایل کامل برای دفاع از حق موکل خود جستجو و تحقیق می کند.
 • از طرفی یک وکیل خوب باید به موارد مشابه مراجعه کند و روند رسیدگی را تسریع کند و این موضوع بسیار مهم است.
 • از طرفی ارائه اسناد و مدارک به منظور دفاع به دادگاه ضروری است.
 • او وظیفه دارد لوایح قانونی را تنظیم کند.
 • از طرفی وکیل باید در مراحل بدوی و قطعی که جزء مهمی از خدمت محسوب می شود پیگیر رسیدگی و صدور رأی باشد.

نیاز به وکیل اینترنتی طلاق چیست؟

اگر شما و همسرتان به دلایل مختلف تصمیم به جدایی دارید و دیگر نمی توانید به زندگی مشترک ادامه دهید، اولین سوالی که برایتان پیش می آید این است که چه نیازی به وکیل طلاق است؟

همه چیز به شرایط شما بستگی دارد، اما به طور کلی یک قانون کلی وجود دارد و آن این است که تا زمانی که برای حل پرونده به خودتان تکیه کنید، روند طلا برای شما بسیار کند خواهد بود. اگر می خواهید روش طلا را بدون حضور وکیل انجام دهید، باید:

 • با تمام مسائل حقوقی آشنا باشد
 • امور مربوط به نفقه، مهریه، حضانت فرزند و تبصره های مربوطه را بدانید.
 • شما باید بتوانید از حق خود دفاع کنید
 • باید مدارک مختلفی ارائه کنید.
 • اگر یکی از طرفین می خواهد دروغ بگوید، باید بتوانید دروغ او را خنثی کنید
 • پس به طور کلی طلاق یک پروسه طولانی است و برای دفاع از حقوق خود و رعایت اصول کافی باید با کمک یک وکیل متخصص آن را طی کنید.